Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü

Eskişehir’in Sivrihisar İlçesinde düzenlenen ’Sucuk Festivalinde’ en çok kasapların yüzü güldü.

Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü
06 Şubat 2023 - 09:54
Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’in Sivrihisar İlçesinde düzenlenen ’Sucuk Festivalinde’ en çok kasapların yüzü güldü.
Sivrihisar Dövme Sucuk Festivali en çok kasapların yüzünü güldürdü. Türkiye’nin dört bir tarafından yaklaşık 350 bin kişinin geldiği festivalde vatandaşlar evlerine dönmeden önce ilçeden sucuk almayı ihmal etmedi. Festivale gelen vatandaşlar sucuk almak için kasaplar önünce uzun kuyruklar oluşturdu.
Festivale katılan Günyüzü İlçesi Mercan Mahallesi Muhtarı Ahmet Yalçın, “Bugün festival için geldik. Gitmeden önce kasaptan da bir sucuk alalım dedik. Buranın sucuğu meşhur, doğal beslenen hayvanlardan kesiyorlar. Sivrihisar sucuğunu çok beğeniyorum, diğer şehirlere göre daha güzel yapıyorlar. Festival soğuk havaya rağmen gayet güzeldi. Yapılan ikramlardan memnunuz. Her şey için teşekkür ederiz” dedi.
Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü
Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü

Detaylı bir şekilde, Festival en çok kasapların yüzünü güldürdü başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum