Şiddetli yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı

Gaziantep’te şiddetli dolu ve sağanak yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı. Ekiplerin 1 saatlik çalışması sonrası mahsur kalan araç kurtarılarak yol trafiğe açıldı.

Şiddetli yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı
18 Mart 2023 - 02:49
Şiddetli yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gaziantep’te şiddetli dolu ve sağanak yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı. Ekiplerin 1 saatlik çalışması sonrası mahsur kalan araç kurtarılarak yol trafiğe açıldı.
Gaziantep’te gece saatlerinde şiddetli dolu ve sağanak yağış etkili oldu. Şiddetli yağış sonrası Şahinbey ilçesi 75. Yıl mahallesinde Yeşilvadi Bulvarı üzerindeki kavşakta bir otomobil biriken dolu yığınlarında mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine gelen GASKİ’ye bağlı dozer ve kar küreme araçları, otomobili kurtarmak için yolu trafiğe kapatarak çalışmalarına başladı. 1 saatlik çalışmanın ardından otomobil kurtarılarak yol trafiğe açıldı.

Detaylı bir şekilde, Şiddetli yağış sonrası biriken dolu yığınında otomobil mahsur kaldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum