71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren'in ilk sözleri: "Yarın okulum var"

Deprem enkazından 71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren isimli çocuğun ilk sözleri "Beni nereye götürüyorsunuz yarın okulum var" oldu.

71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren'in ilk sözleri: "Yarın okulum var"
09 Şubat 2023 - 10:55
71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren’in ilk sözleri: "Yarın okulum var", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Deprem enkazından 71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren isimli çocuğun ilk sözleri "Beni nereye götürüyorsunuz yarın okulum var" oldu.
Adıyaman il merkezinde enkaz altında kalan minik Ahmet Eren, 71 saatten sonra kurtarıldı. Minik Ahmet Eren’in ilk sözleri ise kurtarma ekiplerini duygulandırdı. Kurtarılan Ahmet Eren ekiplere, "Nereye götürüyorsunuz. Yarın okulum var benim" dedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu "Güzel yavrumuz Ahmet Eren’i kurtardık. İlk sözleri "yarın okulum var" oldu Bu ülkenin yarınları, umutları sensin" ifadelerini kullandı.

Detaylı bir şekilde, 71 saat sonra kurtarılan Ahmet Eren’in ilk sözleri: "Yarın okulum var" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum