Adele, Sylvester Stallone 'un evini satın aldı

Sözcü Gazetesi'nin haberine kadar 34 yaşındaki müzisyen ve şarkıcı Adele, 900 milyon TL ’ye satın aldığı yeni evinin önünde 40 yaşındaki spor menajeri erkek arkadaşı Rich Paul ile mutluluk pozu verdi. Lüks malikane 18.587 metrekare, Richard Landry tarafından tasarlandı, s.

Adele, Sylvester Stallone 'un evini satın aldı
14 Mayıs 2022 - 17:16

Sözcü Gazetesi'nin haberine kadar 34 yaşındaki müzisyen ve şarkıcı Adele, 900 milyon TL ’ye satın aldığı yeni evinin önünde 40 yaşındaki spor menajeri erkek arkadaşı Rich Paul ile mutluluk pozu verdi.

Lüks malikane 18.587 metrekare, Richard Landry tarafından tasarlandı, sekiz yatak odası ve 12 banyosu var.


Mülk, 3.5 dönümlük bir arazi üzerinde ve Lisa Vanderpump ve Rod Stewart ’ın vaktiyle ikamet ettiği mahallede yer alıyor. Konut 1994 yılında yapı edildi.

Gösterişli malikanede sauna, buhar odası, teraslı büro, iki ebeveyn banyolu yatak odası, şef mutfağı, spa, havuz ile iki katlı bir konuk evi de bulunuyor. Bunların dışarıya profesyonel bir sinema salonu, spor salonu, sekiz arabalık bir garaj ve hava filtreleme sistematik puro odası da yer alıyor.

UZUN VAKIT SATAMADI

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, 90 ’lı yıllarda satın aldığı malikanesini ilk olarak 110 milyon dolara satışa çıkarmıştı, fakat tip bulamadı. Geçtiğimiz mayıs ayında ise fiyatı 85 milyon dolara indirdi.

Ailesiyle birlikte Florida ’ya taşınan 75 yaşındaki aktör, ağustos ayında 85 milyon dolar olan mülkü bitmiş satışa çıkardı ve Ekim ayında fiyatı 80 milyon dolara düşürdü.

Yeniden herif bulamayan Stallone, sonunda evi 58 milyon dolara Adele ’e satmak durumunda kaldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum