Pop müziğin sevilen ismi Simge Bursa'yı coşturdu

Sahnelerin güzel ismi Simge Sağın, Bursalılara keyif ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Sempatikliği ile dikkat çeken güzel şarkıcı, performansıyla büyük beğeni topladı.

Pop müziğin sevilen ismi Simge Bursa'yı coşturdu
05 Şubat 2023 - 14:56
Pop müziğin sevilen ismi Simge Bursa’yı coşturdu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sahnelerin güzel ismi Simge Sağın, Bursalılara keyif ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Sempatikliği ile dikkat çeken güzel şarkıcı, performansıyla büyük beğeni topladı.
Pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın, Bursa’da sevenleriyle buluştu. Geceye ‘Ben Bazen’ isimli şarkısıyla başlayan güzel şarkıcı, liste başı çalışmalarından ‘Öpücem’ ve’ Miş Miş’ ile enerjiyi daha ilk anlardan arttırdı. İki bölümden oluşan konserinde iddialı elbisesi ile sevenlerinin karşısına çıkan Simge, ‘Aşkın Olayım’ adlı şarkısının performansıyla da gönüllere dokundu. Bursalılara hem keyifli hem de hüzünlü anlar yaşatan güzel şarkıcı, sahnesiyle beğeni topladı.
Unutulmaz anlar yaşattı
Sahnedeki sempatik tavırları ile dikkat çeken Simge, şarkı aralarında sık sık dinleyiciler ile sohbet ederek, geceyi renklendirdi. Özellikle konserin ikinci bölümünde dinleyicilerin yanına giderek şarkılarını söyleyen Simge’ye Bursalılar da yoğun ilgi gösterdi. Şarkılarıyla hep birlikte keyiflenen ve hep bir ağızdan eşlik eden sevenleri, unutulmaz bir gece yaşadı.
Danslarıyla büyüledi
Gecenin sonuna doğru enerjiyi giderek arttıran Simge, ‘Beni Benden’, ‘Telefon’ gibi unutulmaz şarkıları da seslendirirken, son bölümde ise doyasıya dans ettirdi. ‘Onu Alma Beni Al’ adlı yüksek ritimli ve eğlenceli şarkıda vokalistleriyle birlikte sahnede halay çeken Simge, küçüklüğünden beri çok severek dinlediği ‘Rakkas’ ile gecenin finalini gerçekleştirdi. Bursalılara yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Simge, burada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.
Detaylı bir şekilde, Pop müziğin sevilen ismi Simge Bursa’yı coşturdu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum