Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!

Tayyar Işıksaçan, Seren Serengil için magazin gündemine bomba gibi oturan yorumlarda bulundu. TAYYAR IŞIKSAÇAN SEREN SERENGİL'E FAZLA SERT ÇIKTI! (HABER LİNKİ) "Al Sana Haber" programında konuya ilişkin yorumlarda bulunulurken gazeteci Başak Çokan'ın, "Gülben Ergen ile yaşadığın.

Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!
12 Mayıs 2022 - 14:24

Tayyar Işıksaçan, Seren Serengil için magazin gündemine bomba gibi oturan yorumlarda bulundu.

TAYYAR IŞIKSAÇAN SEREN SERENGİL'E FAZLA SERT ÇIKTI! (HABER LİNKİ)


"Al Sana Haber"
programında konuya ilişkin yorumlarda bulunulurken gazeteci Başak Çokan'ın, "Gülben Ergen ile yaşadığın travmayı durmadan gündeme getiriyorsun ya. Belirli ol o travmayı öyle fazla bayan yaşıyor. Hiç birimiz ekranlarda bunu yapmıyoruz" ifadeleri üzerine söze giren Tayyar Işıksaçan, "Bir gün o travma dediğin şeyin hikayesini anlatırım. Ben susuyorsam Yıldırım ailesinin bugünkü durumuna istinaden susuyorum. O günü de anlatırım. Durup durup okul diyor. Hangi okulu bitirmiş?"

 

Tayyar Işıksaçan sonra Seren Serengil'in geçmiş yıllarda verdiği bir röportajı "Bakın ne yapmış kolej kızı" ifadelerini kullanıp okuyarak; "15 yaşında annemle birlikte İspanya'da tutuklandım. Hiçbir ilgimiz olmadığı halde uyuşturucu operasyonuyla birlikte anıldığımız için alnımıza kara leke sürülmüştü. 'Ben okula gitmiyorum bu olayı kapatmak zorundayım' dedim. Bu yüzden assolist olarak sahneye çıktım.' demiş. Allah seni ıslah etsin kızım" yorumunda bulundu.

Sanatçı gazeteci "Benim yıllar önce gazeteci olarak Adnan Hocacılarla çekilmiş fotoğrafımı görüp 'Aaa Tayyar'da Adnan Hocacı çıktı' diyor. Ulan sen Adnan Hocacılarla aşk yaşadın. Namaza niyaza vurdun kendini. Röportajların var... Seni radara aldım Seren. Kim sana yol veriyorsa, kim seni şişiriyorsa onları da aynı torbaya koyacağım..." diyerek tepkisini gösterdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum