Zeytinburnu'nda patlama nedeniyle yol çöktü... Oluşan çukur gün ağarınca böyle görüntülendi

Zeytinburnu’nda iddiaya göre yol altından doğalgaz hattında sızıntı meydana gelmişti. Patlama nedeniyle oluşan yoldaki çukur ise dron ile görüntülendi.

Zeytinburnu'nda patlama nedeniyle yol çöktü... Oluşan çukur gün ağarınca böyle görüntülendi
28 Ocak 2023 - 10:53
Zeytinburnu’nda patlama nedeniyle yol çöktü... Oluşan çukur gün ağarınca böyle görüntülendi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Zeytinburnu’nda iddiaya göre yol altından doğalgaz hattında sızıntı meydana gelmişti. Patlama nedeniyle oluşan yoldaki çukur ise dron ile görüntülendi.
Olay, Zeytinburnu’nda dün saat 21.00 sıralarında Çırpıcı Mahallesi Çayır Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre, yol altından geçen doğalgaz hattında oluşan hasar nedeniyle doğalgaz sızıntısı meydana geldi. Doğalgaz borusundaki sızıntı elektrik hattından aldığı kıvılcımla yol ortasında alevler yükselmeye başlamıştı. Patlama nedeniyle yolda oluşan çukur ise dron ile görüntülendi. Görüntülerde ekiplerin incelemelerde bulunduğu görülürken çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.
Detaylı bir şekilde, Zeytinburnu’nda patlama nedeniyle yol çöktü... Oluşan çukur gün ağarınca böyle görüntülendi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum