Erzincan'da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı

Erzincan’da Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) il toplantısı yapıldı.

Erzincan'da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı
28 Ocak 2023 - 15:54
Erzincan’da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzincan’da Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) il toplantısı yapıldı.
2023 yılının ilk Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) toplantısı yapıldı. İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Acil Sağlık Hizmetlerinin daha kaliteli ve etkin yürütülmesine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. Hizmet başkanları ve sağlık tesisleri başhekimlerinin de katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantı Merkez Toplum Sağlığı Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi. ASKOM toplantılarının, ildeki acil sağlık hizmetlerinin daha kaliteli ve daha verimli bir standart üzerinde yürümesini sağlayan toplantılar olduğunu belirtilerek, acil sağlık hizmetleri ile ilgili sunumlar yapıldı ve değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantı sonunda söz almak isteyen katılımcıların da görüş ve önerileri alınıp, acil sağlık hizmeti sunumunda yaşanan sorunlar ve çözüm yolları ele alınarak genel bir değerlendirme ile toplantı sona erdi.
Erzincan’da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı
Erzincan’da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı
Erzincan’da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı

Detaylı bir şekilde, Erzincan’da acil sağlık hizmetleri masaya yatırıldı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum