Gaziantep'te şimşekler geceyi aydınlattı

Gaziantep’te geceyi aydınlatan şimşekler ve gök gürültüsü eşliğinde sağanak yağış başladı. Etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Gaziantep'te şimşekler geceyi aydınlattı
18 Mart 2023 - 01:01
Gaziantep’te şimşekler geceyi aydınlattı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gaziantep’te geceyi aydınlatan şimşekler ve gök gürültüsü eşliğinde sağanak yağış başladı. Etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.
Gaziantep ve ilçelerinde gece saatlerinde geceyi aydınlatan şimşekler ve gök gürültüsü eşliğinde sağanak yağış başladı. Bardaktan boşalırcasına yağan sağanak yerini zaman zaman dolu yağışına bıraktı. Ceviz büyüklüğündeki dolu nedeniyle kent beyaza büründü. Dolu ve sağanak nedeniyle çok sayıda araç arıza yaparken, kayganlaşan yollarda trafik kazaları da meydana geldi.
Hazırlıksız yakalan yayalar doludan saçak altlarına sığınarak karken, yağışta ıslanmaktan kurtulamadı. Dolu nedeniyle seyir haindeki ve park halindeki çok sayıda aracın hasar gördüğü öğrenilirken, kimileri ise araçlarının üzerini branda ile örterek dolunun vereceği hasardan korumaya çalıştı.
Zaman zaman şiddeti azalan yağış, devam ediyor
Detaylı bir şekilde, Gaziantep’te şimşekler geceyi aydınlattı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum